خانه ⁄ اخبار ⁄ نصیری مطرح کرد: کتاب «انقلابی تراز» الگویی ارزشمند برای انقلابی‌گری

نصیری مطرح کرد: کتاب «انقلابی تراز» الگویی ارزشمند برای انقلابی‌گری

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کتاب «انقلابی تراز» می‌تواند به عنوان الگویی ارزشمند برای تقویت شاخص‌های انقلاب معرفی شود.

رضا نصیری در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا،‌ از رونمایی کتاب ارزشمند «انقلابی تراز» که براساس بیانات و دیدگاه‌های امام خمینی(ره) و منظومه فکری مقام معظم رهبری جمع‌آوری و تألیف شده است،‌ خبر داد.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: کتاب ارزشمند «انقلابی تراز» با مجوز دفتر  حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری منتشر شده است که به درخواست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی این کتاب باحضور اندیشمندان و مسئولین حوزه مطالعات انقلاب اسلامی در سازمان مرکزی دانشگاه رونمایی خواهد شد.

نصیری در ادامه افزود: کتاب «انقلابی تراز»، با نگاهی به باورها و رفتارهای فرد مؤمن انقلابی در گفتمان امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب به کوشش سعید صلح میرزایی و اهتمام حجت الاسلام اشتری منتشر شده است و بیش از ۶۰ شاخص از انقلاب و انقلابی‌گری در کتاب «انقلابی تراز» آورده شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: کتاب «انقلابی تراز» ضمن ارائه تعریفی کامل از فرد مؤمن انقلابی براساس دیدگاه‌های امامین انقلاب اسلامی،‌ می‌تواند الگویی ارزشمند برای تقویت شاخص‌های انقلابی در فرد و جامعه ارائه دهد.

گفتنی است کتاب «انقلابی تراز»،‌ ۱۴ اسفند سال جاری باحضور صاحب‌نظران و اندیشمندان حوزه مطالعات انقلاب اسلامی و چند تن از خانواده معظم شهدا در سالن ۹ دی سازمان مرکزی دانشگاه اسلامی رونمایی خواهد شد.

منبع: آنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *